Bu ciddi bir şey, o yüzden lütfen dikkatli okuyun:

Gizlilik

GelecegeNot ile etkileşimlerinizi kolay ve anlamlı hale getirmek için çerezleri ve javascript kullanıyoruz ve GelecegeNot’un nasıl kullanıldığını daha iyi anlamak için ürünlerimizi geliştirmeye devam edebiliyoruz.

Herhangi bir üçüncü taraf reklamveren ile e-posta adreslerini veya diğer GelecegeNot bilgilerini paylaşmayız. GelecegeNot aracılığıyla gönderilen herhangi bir e-posta adresi kullanıcı herkese açık paylaşmadığı sürece kesinlikle gizli tutulacak ve sadece GelecegeNot ürünü bağlamında kullanılacaktır. Herkese açık olanlar dışındaki gönderileri herhangi bir üçüncü şahısla mektup içeriklerini paylaşmamakla birlikte, kullanıcılarımızı doğru bir şekilde tanımlamak için birkaç üçüncü taraf hizmeti olan (müşteri desteği için ve ödeme işlemi için kullandığımız bazı yazılım ve hizmeyler) e-posta adresleri ile kullanıcıları tanımlarız ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlarız.

Kullanım Şartları

GelecegeNot kullanıcıları herkese açık mektuplar oluşturmak veya mektuplarına resim eklemek için en az 13 yaşında olmalıdır. 13 yaşın altındaki kullanıcılar sadece bireysel kullanım için özel mektuplar yazabilir.

GelecegeNot herhangi bir sebeple gönderimi düzenleme veya silme hakkını saklı tutar. Kişisel bilgiler, e-posta adresleri, reklamlar, aşırı küfür, nefret söylemi veya uygunsuz olduğunu düşündüğümüz diğer içerikleri içeren tüm mektuplar bildirimde bulunulmadan kaldırılacaktır. Uygunsuz veya yasa dışı olduğunu düşündüğünüz bir “genel mektup” ile karşılaşırsanız, lütfen “iletişim” bağlantısını tıklayın ve ayrıntıları destek@GelecegeNot.com ile paylaşmaktan çekinmeyin.

GelecegeNot, tek telif hakkı sahibi olarak basılı materyaller de dahil olmak üzere, türev çalışmalardaki “kamuya ait, ancak anonim, mektupları” düzenleme ve çoğaltma hakkını saklı tutar. Daha önce bir “herkese açık mektubu” gönderdiyseniz ve bu koşullardan memnun değilseniz, lütfen durumunu “özel” olarak değiştirin veya bize ulaşın.

GelecegeNot, “herkese açık” yazıları önceden görüntüleyebilir ancak bu mektupta ifade edilen görüşler, GelecegeNot’unkileri yansıtmaz. Hiçbir durumda, sitenin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarardan GelecegeNot sorumlu tutulamaz. Herkese açık mektuplarda uygunsuz içerik bulursanız lütfen “iletişim” bağlantısını tıklayın ve bize bildirin, bunun sonucunda mektup kısa bir süre içinde herkese açık bölümden kaybolacaktır.

Örneğin, favori bir mektubu blogunuza kopyalamak isterseniz, GelecegeNot içeriğini kişisel, ticari olmayan kullanımınız için yeniden kullanabilirsiniz. Lütfen bunu, GelecegeNot ve katkıda bulunan kullanıcılarına zarar vermeyecek şekilde yapın ve GelecegeNot.Com a atıfta bulunun.

GelecegeNot hizmetlerini kullanarak, yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Telif Hakkı © GelecegeNot.com , GelecegeNot bir Mundo Teknoloji fikridir.