Sevgili gelecekteki Cem

Geleceğe Not > Yazılar > Geleceğe Notlar > Herkese Açık > Sevgili gelecekteki Cem

Sevgili gelecekteki Cem

Melisa’yla ilişkini bitirmediğini umuyorum. Biliyorum Sevcan gibi bir arkadaşı varken güven problemi yaşayabilirsin ama seni gerçekten sevdiğine inanıyorum. Eğer bitirmişsen sen andavallık yapmışsın demektir. Kızın kalbini kırmaya hakkın yok iyi bir insan o. onu ziyarete git, sarıl ona, öp onu doyasıya. Evlenmen geren kız o. ondan daha iyisi sana yar olmaz. mutluluğun onun sesinde saklı. dayanıklı ol tabii ki trip atacak sana kızacak seni sıkacak ama bunların hepsine de değecek. bana yani kendine, sözlerine güven. abaza olma sikin senin yerine karar vermesin sevişeceksen Melisa’yı bekle. ona ihanet edersen öl geber amk zaten. bunu ona okutmayı düşünür müsün bilmem. ayrıca bir bok yediysen de özür dile (bu arada geçmişteki Cem olarak eğer gelecekteki Cem kırdıysa kalbini senden özür diliyorum merak etme zaten yediyse kendi bokunda boğulsun pezevenk). git gönlünü al ne yap et siktirtme belanı al gönlünü kızın ben geçmişteki Cem olarak ona çok değer veriyorum ona ihanet geçmişteki Cem’e yani kendine ihanettir affedilemez.
Onun haricinde babanla durumlarınız neler bilemiyorum aslında o konuya çok da girmak istemiyorum ailen seni seviyor sana değer veriyor tüm yaptıkları söyledikleri seni sıksada senin iyiliğin için bunu unutma.
Umarım sigarayı bıraktın ya da en azından azalttın sana maddi ve manevi zarar veriyor eğer bırakamadıysan denemekten vazgeçme.
Para biriktirmeye devam et kumbara dolsun biraz. eminim şu an parasızlıktan can çekişiyorsundur ota boka harcarsan böyle olur.
Mutluluk, yaşam, insan, huzur, dünya meselelerini de takma amk bir boka yaradığı yok takmanın siktir etmesini, geçmiş bana bırakmasını bil o benim derdim gelecekteki senin değil.
(SPORU BIRAKTIYSAN OKU BIRAKMADIYSAN DİKKATE ALMA)
O koca götünün üstünde oturmaya devam et amk o kadar parayı boşuna verdin üzerine hala şeker pare ile mutlu olmaya çalışıyorsun amk siktir git bok ye.
Şu an saat sabah 05.47 ve sokuk horoz ötüyor hala ötüyorsa kumbarandaki parayla horozların parasını karşıla bi diyabol tüfek al ve vur hepsini amk beyin sikiyorlar.
Melisa’mm seni seviyorum gelecekteki ben ne bok yedi bilmiyorum umarım yememiştir ama emin ol ben seni çok sevdim iyi ki varsın iyi ki tanımışım seni sen bunları okurken ya çok üzgün olacağım ya da şu an bunları yazan geçmişteki bana beraber gülüyor olacağız.
Son olarak bütlerden umarım geçmişimdir şimdiden kusura bakma gelecekteki ben valla daha önceki geçmişteki Cem’in suçu bi uyumadı pezevenk bizi bu hallere düşürdü şimdi bile onun yükünü taşıyorum asdffg

1.8 ortalamanın üstünde olman dileğiyle..
Hoşça kal gelecekteki Cem.

Geleceğe Not

Her hafta yeni bölümlerle yayın yapan podcast kanalı.