Geleceğe Mektup.. Yeldaya.. mutlu yıllar

Geleceğe Not > Yazılar > Geleceğe Notlar > Herkese Açık > Geleceğe Mektup.. Yeldaya.. mutlu yıllar

Geleceğe Mektup.. Yeldaya.. mutlu yıllar

Sevgilim, Kuzumm.. Yelda’ya
16.3.2012 günü, bilgisayarın başına oturmuş sana yazıyorum. sana anlatmak istiyorum. seni çok sevdiğimi. bunu senin en çok ihtiyacın olduğu anlarda .. sadece iyi değil kötü zamanlarda da göstermek istediğimi anlatmak istiyorum. biliyor musun Yelda seni çok istedim. benimle olmanı, benim olmanı, “kuzum” olmanı çok istedim. bir anne olmanı, benim çocuğumun annesi olmanı istedim.

sevgilim, ben senden hep istedim ve bekledim. ama karşılığında neler verebildim sana bilmiyorum? bunu ancak sen bilebilirsin. sana sevgili olmaya bile hazır değildim oysa. ama şimdi evlenir evlenmez bir bebeğimiz olsun istiyorum. ikimizin bebeği. dünyaya ikimizin bir mirası. dünya güzel, yaşamak güzel ve anlamlı. ben öyle buluyorum en azından.

sana yıllar öncesinden sesleniyorum. “merhaba” bu gün 30 yaşını bitirdin, acaba berabermiyiz ? ne hediye aldım sana. her doğum gününde yanında olmak istiyorum. senin sevgilin – kocan olduğum kadar arkadaşın olmak istiyorum. bunu nasıl yaparım bilmiyorum. ama elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.

yine tartışacak mıyız, yine kavgalarımız olacak mı. hiç de istemiyorum oysa.??

sana bu mektubum yıllar öncesinden seslenecek. sana yazıyorum,

sinemalarda, twilight (alacakaranlık), kolpacino, berlin kaplanı, fetih 1453 oynuyor. ekmek 80 kuruş. cumhuriyet altını 648 lira. senin maaşın 1300 lira , dolar 1,8 euro 2,3 seviyesinde.. Ersan’ın kızına 270 Liraya bilezik aldın :)))) 1400 liraya kırmızı çamaşır makinesi aldık.. dün gece cok karnının şiştiğini ileride cok kilolu olabileceğini söyledin. umarım haklı değilsindir. şakaaa 🙂 kiloluda olsan kilosuzda olsan sen benim herşeyimsin. sen benim gözlerimsin kalbimsin nefesimsin.. şahdamarımsın. sensiz yaşayamam ben.

Seni herzaman seven.. Hasan.

Geleceğe Not

Her hafta yeni bölümlerle yayın yapan podcast kanalı.